Wybierz kategorię
Producenci

Kontakt

Masz pytania? Porozmawiaj z nami on-line.


ggPorozmawiaj na gadu (13529313)

DEEPER SMART SONAR PRO ECHOSONDA

10214
Producent: Deeper
Dostępność:
szt.
949,00 zł

Deeper Smart Sonar Pro

Deeper Smart Sonar PRO korzysta z połączenia Wi-Fi, aby zapewnić większy zasięg odległości między urządzeniem Deeper i urządzeniem mobilnym użytkownika. Został on zaprojektowany do pływania na powierzchni wody, sondowania dna i stożka wody – mierzy głębokość, temperaturę, strukturę dna, pokazuje ławice ryb – wtedy informacje są natychmiast przedstawiane z niebywałą szczegółowością prosto na ekranie smartfonu lub tabletu. Deeper Smart Sonar PRO jest uniwersalną echosondą idealną do wędkowania z brzegu, kajaku i wędkarstwa podlodowego.


wifi
Korzyść Wi-Fi

PRO korzysta z połączenia Wi-Fi do transferu dokładniejszych danych z sonaru do urządzenia mobilnego. Połączenie Wi-Fi zapewnia większy zasięg odległości między echosondą Deeper i urządzeniem mobilnym użytkownika aż do 100 m.


see-depth
Sprawdź ekstremalną głębokość

PRO pływa na wodzie i sonduje poniżej powierzchni wody do 80 m głębokości, co pozwala śledzić za różnicami reliefu i rozpoznać najbardziej produktywne obszary do łowienia.


explore-bottom-structure
Precyzyjna Struktura Dna

PRO jest zaopatrzony w wyższą rozdzielczość skanowania, która oddziela obiekty o wielkości od 1.3 cm i pozwala uchwycić mniejsze jednostki podwodne. Więc wiesz dokładnie co łowisz.


offline_maps
Darmowe mapy w trybie offline

Podczas działania w trybie łodzi, aplikacja Deeper łączy dane podwodne echosondy PRO z danymi GPS smartfonu i tworzy w czasie rzeczywistym mapy batymetryczne, które są wyświetlane bezpośrednio na ekranie Twojego smartfonu. Wszystkie mapy są do ściągnięcia za darmo przy użyciu aplikacji Deeper.

 
Dane techniczne
Zasięg Wi-Fi: 100m
Rozmiar: 6,5 cm średnicy
Kompatybilność: iOS od wersji 8.0 i Android od wersji 4.0 w górę
Budowa: ABS
Masa: 100 g
Połączenie: Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
Głębokość maks./min.: 260 ft (80 m) / 2 ft (0.5 m)
Temperatura: Czujnik temperatury wody
Jednostka temperatury: Celsjusz / Fahrenheit
Temperatura robocza: od -20°C do 40°C
Akumulator: Litowo-polimerowy, 3,7 V
Typ echosondy: Podwójna wiązka
Zasilacz: 110V / 240V. Micro USB.
Częstotliwość: 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
Kolor: Czarny
 


Wykrywaj ryby

Wysoce precyzyjna echosonda wykrywa większość gatunków ryb i wysyła ich położenie do aplikacji, która wyświetla te informacje z krystaliczną czystością, dzięki czemu masz pewność, że łowisz we właściwym miejscu.

Zobacz głębokość

Wysoka moc echosondy gwarantuje sprawne działanie urządzenia na głębokościach od 0,5 m do 40 m, zarówno w wodach słonych jak i słodkich.

Odkrywaj strukturę dna

Dowiedz się więcej o łowisku, używając szczegółowego widoku dna i siedliska opartego na innowacyjnej technologii inteligentnego obrazowania Deeper Smart Imaging.

Sprawdź temperaturę

Czujniki temperatury w Deeperze podają dokładne wahaniach temperatury wody, przez co zawsze wiesz, kiedy przychodzi czas na branie.

Poznawaj nowe miejsca

Zarzuć Deepera wędką lub przymocuj go do łodzi – dzięki ciekawym rozwiązaniom montażowym możesz odkrywać nowe miejsca na rzece, jeziorze i morzu bez ograniczeń. Badaj miejsca, do których inni wędkarze nie mogą dotrzeć.

Łap i wrzucaj

To rozwiązanie typu wszystko w jednym uczyni cię wędkarzem nowej generacji. Dołącz do globalnej społeczności internetowych wędkarzy i inspiruj innych udostępniając informacje na temat swoich zdobyczy.

Bezprzewodowa echosonda

Łatwa instalacja i użytkowanie, PRO wersja jest niewielką i ultralekką echosondą, która nadaje się do używania z większością standardowych żyłek i plecionek. Ona ma ten sam rozmiar i wagę, jak w Bluetooth wersji, ale jest wyposażona w szereg  rozszerzonych funkcji, więc nawet podczas łowienia z brzegu, można uzyskać dostęp do dokładnych danych echosondy, które wcześniej były dostępne tylko z drogimi urządzeniami w łodziach wędkarskich.

 

Korzyść Wi-Fi

PRO korzysta z połączenia Wi-Fi do transferu dokładniejszych danych z sonaru do urządzenia mobilnego lub tabletu. Połączenie Wi-Fi zapewnia większy zasięg odległości między echosondą Deeper i urządzeniem mobilnym użytkownika aż do 100 m. Nie jest wymagane użycie sygnału ani danych komórkowych.

 

Wbudowany punkt dostępu Wi-Fi

 

Nie potrzebujecie połączenia internetowego na swoim miejscu wędkowania! Echosonda Deeper posiada wbudowany punkt dostępu Wi-Fi, który umożliwia połączyć smartfon lub tablet z Deeper. Wszystko co musisz zrobić, to włączyć Wi-Fi w smartfonie i podłączyć do punktu dostępowego Deeper. Możecie podłączyć się do Deeper w dowolnym miejscu na świecie, nawet w lasach deszczowych Amazonii.

Ważne Ostrzeżenie: Jeżeli doświadczacie krótszy zasięg połączenia z urządzeniem, wyłączcie dane komórkowe i / lub Wi-Fi Assist na smartfonie. Sygnał sieci komórkowych ani dane komórkowe nie są wymagane przy użyciu Deeper urządzenia.

Tryb Łowienia z łodzi


 

 

 

 

Podczas działania w trybie łodzi możecie oznaczyć w czasie rzeczywistym dane batymetryczne wprost na waszej mapie offline i wyświetlić bezpośrednio na ekranie smartfona. Funkcja ta wykorzystuje smartfon z GPS, aby ustawić dokładną lokalizację. Wszystkie mapy mogą być archiwizowane i dostępne w każdej chwili, aby polepszyć swoje wyniki łowienia.

 

Precyzyjne Obiekty Podwodne

 

Wyższa rozdzielczość skanowania oddziela obiekty o wielkości od 1.3 cm i pozwala uchwycić mniejsze jednostki podwodne. A 8 razy rozszerzony zakres dynamiczny umożliwia dokładniejsze wykrywanie tych obiektów. Wszystko, aby zapewnić Państwu dokładny obraz podwodny.

 

Wysoka Częstotliwość Odświeżania

 

 

 

 

 

Wszystkie dane podwodne dostarczą Ci ważnych wskazówek o tym, gdzie ryby się ukrywają. PRO polepszony podwójnie w zakresie częstotliwości skanowania do 15 skanów / s, co pozwala uchwycić szybko ruszające się obiekty podwodne. Możemy więc śledzić za wszystkimi rybami przepływającymi Twój radar.

 

Inteligentne wędkarstwo

 

Aplikacja Deeper jest kompatybilna z większością iOS i Android smartfonów lub tabletów, więc możecie łatwo aktualizować swoje urządzenie w dowolnym momencie. Dostaniecie najnowsze funkcje i polepszycie wydajność echosondy utrzymując ją zaktualizowaną z najnowszym oprogramowaniem. Dołącz do inteligentnej społeczności wędkarzy i inspiruj innych, dzieląc się Swoimi rybami!

 


Idealna przenośna echosonda


Ważący zaledwie 100 g i mierzący 65 mm średnicy Deeper jest mniejszy i lżejszy od każdej tradycyjnej echosondy. Deeper został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w pudełku wędkarskim, dzięki czemu możesz go zabrać, gdziekolwiek chcesz i używać w miejscach, w których nie da się używać większości echosond – np. w kajaku, na brzegu lub mostku.

Deeper wykorzystuje technologię Bluetooth do przesyłania sygnałów echosondy do smartfona lub tabletu z odległości do 45 m. Poprzez zastosowanie technologii Bluetooth sonda zużywa mniej energii i nie wymaga połączenia z siecią telefonii komórkowej w celu wgrania aktualizacji. Dzięki temu możesz korzystać z połączenia internetowego na smartfonie lub tablecie podczas wędkowania.

Smart Imaging.

Ta technologia gwarantuje krystalicznie czyste obrazy ryb i struktur dna z niebywałą szczegółowością prosto na ekranie twojego smartfona lub tabletu. Ryby są przedstawione jako wyraźnie widoczne, jasno oznaczone i oddzielone od innych obiektów cele, przez co nie musisz marnować czasu na interpretowaniu danych.

Podwójna wiązka sondowania

Zastosowanie w Deeperze dwóch częstotliwości umożliwia doskonałą obserwację podwodnego świata na wszystkich głębokościach w trybie 90 kHz (55°) i 290 kHz (15°). Szeroka wiązka sondowania bada duży obszar w celu wykrycia ryb, przynęt i struktury dna. Z kolei dokładniejsza węższa wiązka zapewnia wysoką dokładność danych dotyczących położenia ryb, struktury i profilu dna. Możesz zarzucić Deepera tak daleko jak chcesz albo skupić się na tym, co jest pod twoimi stopami.

Obserwuj. Łap. Wypuszczaj

Miej pełną kontrolę nad funkcjami sondy dzięki łatwej w użyciu aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS lub Android. Dostosuj czułość sygnału sondy w celu zwiększenia lub zmniejszenia dokładności obrazu, przejdź na inną częstotliwość w celu uzyskania obszerniejszych albo dokładniejszych odczytów, wprowadź urządzenie w energooszczędny tryb uśpienia, wybudź go lub korzystaj z innych przydatnych funkcji echosondy.

Bezprzewodowe aktualizowanie echosondy.

Aktualizuj swoje urządzenie na bieżąco korzystając z aplikacji Deepera na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS. W ten sposób uzyskasz dostęp do najnowszych funkcji i usprawnień.

Wrzucaj

Złapałeś imponujący okaz? Użyj aplikacji mobilnej, aby zrobić zdjęcia i podzielić się nimi z przyjaciółmi na całym świecie za pośrednictwem Facebooka, Twittera lub Google+.

Kontakt:
img+48 798 491 922
imgsklep@labraks.pl
imgimg
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z naszą ofertą
Zapisz się na newsletter
OBSERWUJ NAS:
img img img
img
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Nylon Coffee
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij