Wybierz kategorię
Producenci

DRAGON U-BOOT PARAVAN DIVER OWALNY 60 g

W2090
Producent: Dragon
Kod producenta: 84-02-060
Dostępność:
Dostępny Dostępny
szt.
15,90 zł

DRAGON U-BOOT PARAVAN DIVER OWALNY 60 g

DRAGON | Paravan Diver U-Boot

Ciężarek trolingowy - prowadzi zestaw wędkarski na odpowiedniej głębokości. Regulacja  umożliwia odchylenie toru prowadzenia przynęty w stosunku do kierunku płynięcia oraz pozwala na dowolną zmianę głębokości.

Trolling to doskonała metoda na wszystkie drapieżniki, umożliwiająca obłowienie każdego łowiska, bez względu na jego głębokość.

Zestaw wędkarski połączony jest z obciążeniem za pomocą klipsa, który w momencie ataku drapieżnika uwalnia żyłkę, co sygnalizuje branie i umożliwia hol ryby bez ciężarka trollingowego.

W odróżnieniu od Dipsy Divera, Paravan Diver może być stosowany przy łowieniu za pomocą windy trollingowej zamiast kuli ołowianej w zestawie z windą i klipsem. Podobnie jak Dipsy Diver pozwalają nie tylko na regulację głębokości stosowanej przynęty ale również na odciąganie naszego zestawu w płaszczyźnie poziomej w bok od toru jazdy łodzi. W ofercie przygotowaliśmy 3 wielkości Paravan Diverów sklasyfikowane według wagi, tak aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb i warunków trollingu. Cięższe i większe divery umożliwią głębszy trolling z większymi przynętami, np. woblerami. Seria 84-02 składa się z trzech Paravan Diverów o różnej wadze: 60 g, 130 g, 315 g.

Kontakt:

Sklep Wędkarski Labraks
ul. Rynek 18, 43-190 Mikołów
woj. śląskie

img+48 798 491 922
imgsklep@labraks.pl
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z naszą ofertą
Zapisz się na newsletter
OBSERWUJ NAS:
img img img img
img
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Nylon Coffee
Zadaj pytanie on-line