Wybierz kategorię
Producenci

Kontakt

Masz pytania? Porozmawiaj z nami on-line.
ggPorozmawiaj na gadu (13529313)

SHIMANO ALIVIO 4000 RC

W8156
Producent: Shimano
Kod producenta: ALV4000RC
Dostępność:
Dostępny Dostępny
Czas realizacji: 24
szt.
132,00 zł118,00 zł

Alivio 4000 RC

Shimano dokonało ogólnoeuropejskiej prezentacji nowego członka rodziny P4, tylnohamulcowego kołowrotka Alivio RC. Możemy  stwierdzić, że nowy Alivio przypadł do gustu tysiącom wędkarzy, którzy doceniają jakość
Z drugiej strony, łatwo zauważyć, że nowy Alivio przeszedł fantastyczny „face lifting”, zgodnie z najnowszymi trendami. Otrzymał wysoko cenioną szpulę AR-C, zapewniającą dobre ułożenie linki oraz łatwiejsze i dokładniejsze rzuty. Shimano jest dumne, że kołowrotek w tej klasie cenowej ma wysokiej jakości łożysko wałeczkowe Shimano, zapewniające jego płynne działanie. Nie może pozostać niezauważone, że Alivio RC jest oferowany zarówno w wersji z pojedynczą, jak i z podwójną korbką. Inaczej mówiąc: Alivio dogadza obecnie wszystkim wędkarskim gustom! W ofercie rozmiary 1000-4000, w tym 3000S z płytką szpulą.

  • AR-C SPOOL: Nowa konstrukcja szpuli z krawędzią o przekroju V powoduje schodzenie linki z kołowrotka spiralą o mniejszej średnicy, co zapewnia dłuższe i dokładniejsze rzuty.
  • VARISPEED: Doskonałej jakości ułożenie linki na szpuli jest najważniejszym warunkiem długich, precyzyjnych i celnych rzutów. Rewolucyjny system Shimano Varispeed składa się z dwóch specjalnie zaprojektowanych kół zębatych. jedno jest owalne, a drugie ma niezwykły kształt kwadratu! tylko specjalny program komputerowy Shimano jest w stanie wykonać te elementy tak, aby dokładnie do siebie pasowały. W efekcie linka jest perfekcyjnie układana na szpuli, co zwiększa precyzję łowienia.


Parametry:

  • Ilość łożysk: 1 SSS + 1 RB
  • Przełożenie: 4,6:1
  • Poj. szpuli [mmm]: 0,30/180
  • Waga [g]: 375
  • Szpula zapasowa: brak 

Kontakt:
img+48 798 491 922
imgsklep@labraks.pl
imgimg
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z naszą ofertą
Zapisz się na newsletter
OBSERWUJ NAS:
img img img
img
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Nylon Coffee