Wybierz kategorię
Producenci
Warunki Dostawy

Zamówienia składane w labraks.pl można odbierać w punkcie siedziby Firmy. Do zamówień odbieranych w punkcie nie doliczamy kosztów dostawy.

Informacje dotyczące zamówienia będą wysyłane na adres mailowy, który został podany przy rejestracji w labraks.pl. Jest również możliwość sprawdzenia statusu zamówienia na stronie www.labraks.pl w Twoim koncie - Lista zamówień (opcja jest dostępna po zalogowaniu się).

Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail. Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub poprzez e-mail.

W potwierdzeniu znajduje się wykaz produktów zamówionych przez Klienta, ich cena jednostkowa ,koszt przesyłki, cena łączna, sposób dostawy.

Terminem realizacji zamówienia - czas upływający od chwili złożenia zamówienia do chwili wysłania produktu przez sklep. Czas ten jest wyrażany w dniach roboczych i jest zależny od sposobu dostawy oraz dostępności produktów. Sklep zastrzega sobie prawo niezrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych, jak brak produktu u producenta (wyczerpane zapasy). O dostępności towaru Klient zostanie poinformowany niezwłocznie, po otrzymaniu takiej informacji przez dystrybutora.

Termin realizacji zamówienia dla produktów znajdujących się w naszym magazynie: do 48 godzin

Termin realizacji zamówienia dla produktów znajdujących się w magazynach naszych dostawców: do 14 dni.

Kontakt:

Sklep Wędkarski Labraks
ul. Rynek 18, 43-190 Mikołów
woj. śląskie

img+48 798 491 922
imgsklep@labraks.pl
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z naszą ofertą
Zapisz się na newsletter
OBSERWUJ NAS:
img img img img
img
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Nylon Coffee
Zadaj pytanie on-line