Wybierz kategorię
Producenci

WOBLER RAPALA X-RAP 6cm SILVER

W3974
Producent: Rapala
Kod producenta: RA5809307
Dostępność:
Dostępny Dostępny
Czas realizacji: 24h
szt.
38,90 zł

Woblery X-Rap

 
 
Szybko bijące serce Rapali X-Rap leży wewnątrz autorskiego systemu przesuwu bezołowiowego obciążenia wewnętrznego oraz mechanizmu grzechotki wolframowej. Rdzeń ze stalowego drutu zwiększa sztywność konstrukcji i gwarantuje pewny hol aż do lądowania ryby.
Woblery Rapala X-Rap to przynęty marzeń XXI wieku, o innowacyjności technicznej odpowiadającej znanej i niepowtarzalnej tradycji Rapala. X-RAP została opracowana dla wielorakich zastosowań wędkarskich. Można ją prowadzić tradycyjnie – równo zwijając żyłkę. Można też prowadzić ją skokami, podszarpując szczytówką wędziska tak, jak przynętę powierzchniową. Wówczas X-RAP będzie płynąć szerokimi zakosami. Mająca mocną budowę, wyposażona w kotwice VMC, wewnętrzne, ruchome obciążenie, umożliwiające wykonywanie dalekich rzutów, atrakcyjny, holograficzny korpus oraz naturalne, trójwymiarowe oczy, nowa, grzechocząca i unosząca się swobodnie w wodzie. Rapala X-RAP gwarantuje, że ryby będą za nią niemal same wskakiwać do łodzi. Przynęta „slashbait” do ekstremalnych zastosowań.

Nowa przynęta X-Rap to wynik ewolucji klasycznej Rapali. Kiedy Lauri Rapala rzeźbił pierwszą przynętę z kory drzewnej, nawet mu do głowy nie przyszło, że do tego dojdzie. X-Rap, to przynęta marzeń XXI wieku. Połączenie innowacji technicznych i „żyłki” wędkarskiej Rapali, dające przynętę dotychczas nie spotykaną nad wodą (i w wodzie!).

X-Rap to zaspokojenie najgorętszych pragnień fachowców z Rapala Pro Staff – mówili oni, że to cudo ma nie tylko nadawać się do dalekich rzutów, unosić się w wodzie i grzechotać. Do tego jeszcze „no, o akcję chodzi”. Oczywiście ma pracować, jak klasyczna Rapala, ale też być w stanie skoczyć w bok, myszkować i ostro zanurkować i wynurzyć się. Musi nęcić ryby drganiami i błyskami i wyzwalać brania tak aktywnych, jak i niechętnych do żerowania ryb. No i wreszcie musi mieć solidną konstrukcję, by wytrzymać łowienie wszelkich gatunków morskich i słodkowodnych. Mocno wygórowane oczekiwania. Tymczasem jednak dostarczyliśmy naszym specom to wszystko i jeszcze trochę. X-Rap pracuje jak marzenie i wręcz zmusza ryby do brania. Ma idealną wielkość, kształt i proporcje świetnego woblera. Wyraźny rysunek łusek i linii bocznej na korpusie odbijają światło jak reflektor. Jest to przynęta, która została opracowania dla agresywnego łowienia. To wędkarz określa pracę woblera i częstotliwość jego drgań. Rzuć slashbaita koło upatrzonego stanowiska ryby. Machnij jej przed nosem chwostem z połyskującej folii i trzymaj kurczowo wędzisko.

Energetyzujący wobler X-Rap pracuje ekstremalnie ostro i agresywnie. Zintegrowany system dalekiego rzutu połączono z kuszącą grzechotką i klasyczną akcją Rapali. Wobler unosi się w toni i w chwili zatrzymania zwijania linki wabi ryby kolebaniem się na boki.


Woblery X-Rap charakterystyka:
 • Chwost z folii odblaskowej
 • Naśladuje błyski i ruch prawdziwej rybki. Tylko modele słodkowodne.
 • Kotwice Premium Pyramid Point - Najostrzejsze groty, wbijają się szybko i pewnie. Solidna konstrukcja na najsilniejsze ryby.
 • Akcja slashbait
 • Ostre skoki i agresywna praca, której ryby nie mogą się oprzeć.
 • Przezroczysty korpus o fakturowanej powierzchni
 • Ekstremalnie naturalny wygląd doskonale naśladuje pokarm drapieżników.
 • Wewnętrzna folia holograficzna
 • Optymalne właściwości odblaskowe.
 • Holograficzne oczy z efektem 3D
 • Duże, jaskrawe oczy z efektem 3D są naturalnym punktem celowania dla drapieżników.
 • Unoszący się w toni
 • Zerowa pływalność powoduje nieruchome unoszenie się przynęty w wodzie w czasie przerwy w prowadzeniu.
 • 3 kółeczka łącznikowe
 • Supermocne, nierdzewne kółka łącznikowe są niezawodne.
 • Drut przelotowy ze stali nierdzewnej
 • Każda kotwiczka i oczko są połączone z jednym, przelotowym kawałkiem drutu, co daje najwyższą wytrzymałość przynęty.
 • Wewnętrzny system dalekiego rzutu
 • System przesuwu obciążenia wewnętrznego umożliwi Ci rzucanie tak daleko, jakbyś miał katapultę, nie rękę.

Długość: 6.00 cm
Gatunek: Łosoś
Gatunek : Sandacz, Okoń, Pstrąg, Szczupak
Głębokość nurkowania (spinning): 90 cm
Głębokość nurkowania (trolling): 150 cm
Typ: Neutralny
Waga: 4.00 g

Woblery X-Rap jak skutecznie łowić:
Technika "z przystankami na baczność". Równomiernie prowadzimy wobler neutralny, mniej więcej "w pół wody", i w pewnym momencie przerywamy zwijanie linki na kilka sekund. Podciągamy wobler w górę, zwijamy równomiernie i znów stopujemy. Cały cykl powinien być realizowany 4 - 5 razy w przypadku średniej odległości wyrzuty przynęty ok. 30 - 35m.
 
 
 
 
Kontakt:

Sklep Wędkarski Labraks
ul. Rynek 18, 43-190 Mikołów
woj. śląskie

img+48 798 491 922
imgsklep@labraks.pl
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco z naszą ofertą
Zapisz się na newsletter
OBSERWUJ NAS:
img img img img
img
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Nylon Coffee
Zadaj pytanie on-line